Opinie o serwisach pomocy w redagowaniu prac naukowych

monchlod

Re: Prywatne ogłoszenia związane z pisaniem prac

28 wrz 2018, 10:06

nie rozumiem po co szukać jakichś prywatnych ogłoszeń od jakiegoś mariana, nie wiadomo skąd. Jest sporo serwisów na rynku, można sobie sprawdzić opinie i wybrać. Moim zdaniem tak jest najbezpieczniej. 

zapracowanystudent

10 paź 2018, 9:21

uważajcie na faceta z Łodzi oferującego pisanie prac w prywatnych ogłoszeniach na lokalnych serwisach. Niestety podaje różne maile i nie podaje nr tel (jak typowy oszust) profesjonalnepisanieprac@wp.pl, pisaniemgrlicdr@wp.pl to m.in. jego adresy. Wziął ode mnie zaliczkę 500 zł, przesłał mi plan skopiowany z neta, chciał kolejną zaliczkę, a kiedy chciałem dostać opłacone strony i nowy plan (bo ten znalazłem w necie) to kontakt się urwał. Jestem 500 zł w plecy. Nie polecam. Korzystajcie tylko z usług normalnych firm jeśli już.

markor

06 lis 2018, 11:12

tak czytam te wasze ostrzeżenia i jestem przerażony, tym bardziej, że jestem z okolic Łodzi i miałem się skusić na prywatne ogłoszenie. Co prawda te maile się nie zgadzają, ale myślę, że oszuści raczej często je zmieniają. Dzięki za ostrzeżenie... Tylko co teraz robić pisać samemu...

Marchewka

21 lis 2018, 11:24

zamiast szukać po ogłoszeniach prywatnych, które się co chwilę zmieniają, znikają a na ich miejsce pojawia się kolejnych sto, lepiej poszukać sprawdzonego serwisu, który od kilu lat jest na rynku. Moim zdaniem wtedy można komuś zaufać.

Wąski

07 lut 2019, 21:25

kilku moich znajomych zamawiało od takich osób prywatnych, ale z polecenia. Czyli od znajomego, znajomego, znajomej ;) Jak się ma kogoś z polecenia to można, a jak nie to chyba lepiej skorzystać jakiegoś serwisu.

polseo

24 kwie 2019, 15:52

Do tego warto później sobie sprawdzić pracę programem antyplagiatowym.

bentley777

30 wrz 2019, 17:06

omijajcie pomocników z facebooka, złodzieje brak słów

Flauros

16 lis 2019, 16:59

Oszustów niestety nie brakuje, chociaż dotyczy to zarówno prywatnych osób, jak również tzw. "firm", które posiadają stronę internetową i na pierwszy rzut oka są profesjonalistami. Sam zajmuję się pisaniem prac i słyszałem już wiele opinii. Zawsze trzeba daną osobę sprawdzić. Po pierwszej nigdy nie zgadzać się na żadne zaliczki, najlepiej rozliczać się na bieżąco po kilka stron. Wtedy mamy możliwość sprawdzenia w jakim stopniu dana osoba zna się na tym co robi, a poza tym nawet jeśli nas oszuka to nie stracimy dużej kwoty. Po drugie błędem jest szukanie jak najtańszych ofert. Wierzcie mi, że NIKT nie napisze rzetelnej pracy za 8 zł za stronę. Jeśli twierdzi, że napisze to albo jest oszustem i przestanie się odzywać jak tylko dostanie pieniądze albo dostaniemy tekst typu "kopiuj-wklej" albo bardzo słabej jakości.